Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
142 oy / 3,3 puan
Firma Yetkilisi
:
Engin Dil
Telefon
:
Fax
:
0 212 422 19 99
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cihangir Mah. Sanayi Sok. No:6
İstanbul / Avcılar

Yaylam Gıda - Hakkımızda

Yaylan gıda 1985 yılında Avcılar merkezde kurulmuş toplu yemek üretimine başlamıştır. Kalitesinden ve hizmetinden ödün vermeden bugüne gelmiş; okullar, hastaneler ve özel sektöre hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yaylam Gıda firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yaylam Gıda firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.