Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
89 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Usta
Telefon
:
Fax
:
0 216 661 61 26
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İmes Osb. A-101 Sok. No:12 Dudullu
İstanbul / Ümraniye
Shrink ambalaj makineleri ve tabaklı vakum (mapp) ambalaj makineleri üretimi yapan firmamız, manuel yarı otomatik ve tam otomatik paketleme hatları üretimi yapmaktadır. Özel üretim konveyör sistemleri, her türlü gıda işleme üniteleri ve otomasyon sistemleri için özel projeler üretmekte ve uygulamaktadır. Ayrıca unlu mamül sektöründe kullanılan tüm makine gruplarında da talebe göre üretimler gerçekleştirmektedir. Shrink ambalaj filmleri, palet strech filmleri ve koli bandı gibi sarf malzemelerinde toptan dağıtımını yapan firmamız. Bilgi tecrübe ve müşteri odaklı çalışmalarıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sıfır sorun esasında çalışma gayreti ve hedefindedir. Üretim ve satışını İmes Sanayi Sitesi/Dudullu/İstanbul A-101 Sok. No:12'de gerçekleştirmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Makine Otomasyon Paketleme ve Ambalaj Sistemleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Makine Otomasyon Paketleme ve Ambalaj Sistemleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.