Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Alkan Ahşap Dekorasyon Ltd.Şti.

3 star rating
77 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Sait Keskin
Telefon
:
Fax
:
0 312 348 72 52
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlıtepe Cad. No:152/a Siteler
Ankara / Altındağ
1976 yılında Alkan Torna olarak kurulan firmamız şu an Alkan Ahşap Dekorasyon Ltd. Şti. ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Ankara Siteler'de ahşap dekorasyon imalat ve satış işi yapan firmamız yılların verdiği iş tecrübesiyle sektöründe başarılı işlere imza atarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İmalatını yaptığımız ahşap ürünler arasında ahşap teras kapama, pergole, kamelya, lambri, rabıta, ahşap sedir, ahşap ev, ahşap merdiven, ahşap sauna, ahşap sandalye ve masa, ahşap bank, ahşap piknik masası, ahşap köpek kulübesi, ahşap çiçek saksısı, ahşap çöp kovası ve ahşap çit, ahşap panjur gibi ürünler mevcuttur.

Bunun dışında manav, pastane, kafeterya, restaurant gibi iş yerlerine iç tasarım ve proje dekorasyon hizmeti de sunan firmamız müşteri talepleri doğrultusunda ve müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir.

Alkan Ahşap Dekorasyon İmalat ve Uygulama firması olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından takip edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki mağazamızdan ahşap dekorasyon üzerine hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

Ürünlerde yakma antik desenler yapılır.

Empremye tesisimiz mevcuttur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Alkan Ahşap Dekorasyon Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Alkan Ahşap Dekorasyon Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.