Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
160 oy / 3,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Dilara
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İzmir 2 Cad. No:57/18 Kat:5 Kızılay( Kumrular İle İzmir2'nin Köşesi, Turkcell Üstü )
Ankara / Çankaya

Lila Masaj Salonu - Hakkımızda

Lila Masaj Salonu olarak Ankara Kızılay'da merkezi konumdaki salonumuzda sizlere kaliteli masaj hizmeti sunmaktayız.

Lila Masaj Salonu ciddi ve alanında uzman ekibiyle önce sağlık ilkesiyle yola çıkarak hijyenik bi ortamda kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir mekanda hizmet vermektedir.

Web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizimle ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir online randevu alarak beklemeden masajlarınızı tam saatinde yaptırabilirsiniz.

Diğer masaj salonlarından farklı olduğumuzu size kanıtlamamıza izin verin. Masaj salonumuzda size sunduğumuz hizmet asla oldubittiye getirilmez, %100 müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.

Lila Masaj Salonu olarak günün yorgunluğunu atıp rahatlamak veya kendinizi ödüllendirmek istediğiniz herhangi bir gün sizi masaj salonumuza bekliyoruz.

Sizin için hazırladığımız sürprizlere şaşıracaksınız...

Etiketler

Ürünlerimiz

Lila Masaj Salonu firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Lila Masaj Salonu firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.