Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Armell Makina

2,5 star rating
72 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Devrim Al
Telefon
:
Fax
:
0 232 877 07 25
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
9 Sokak No:12 K. O. S. B. Ulucak
İzmir / Kemalpaşa

Armell Makina - Hakkımızda

Armell Makina olarak çeşitli dolum makinaları üretimi yapmaktayız. Makinalarımız Avrupa standartlarında olup katıldığımız bütün fuarlarda büyük ilgi görmektedir. Kaliteli makina üretmeyi kendimize misyon edinmiş olup, kalitemizi her geçen gün artırmak için arge bölümümüze gerekli yatırımlarımızı sağlayarak vizyonumuzu oluşturuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

LST-03 Stick Paketleme Makinası

Bal, ketçap, mayonez, yağ gibi sıvı ürünlerin stick olarak paketlenmesi.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Armell Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.