Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
114 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Deniz Özsezikli Filiz
Telefon
:
Fax
:
0 344 251 28 73
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karasu Ferhuş Mah. Yıldırım Beyazıd Cad. No:8/a
Kahramanmaraş / Merkez

PlusWood - Hakkımızda

Pluswood ahşap levha ürünümüz 160 x 240 ebadında olup, mdf ye göre ağırlığı çok hafif olduğundan taşıma ve nakliyede kolaylık sağlar, antibakteriyel bir malzemedir, geri dönüşümü olan doğa dostu bir malzeme olduğu için inşaatlarınızda kullandığınız beton kalıplar veya kullanım süresi geçici olacak tasarımlarınızın kullanım süresi dolduğunda kullandığınız ürünümüzü bize geri göndermek kaydı ile size ödenen rakamın % 25 ini tarafınıza geri ödemek şartı ile geri alıyor ve tekrar işlemden geçirip ahşap levha haline getiriyoruz. Böylelikle ürün doğaya terk edilmiyor. Ürünümüzde kıymıklanmaz, güneşe, neme, rutubet ve su almayan bir malzemedir. Ses ve ısı izolasyon özelliği vardır. Pluswood ahşap levha da alev almazlık özelliği vardır. Dış mekan ve iç mekan tüm projelerinizde ürünümüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hemen bizi arayın değerli projelerinizde pluswood ile gelin birlikte imza atalım.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Pluswood Kartela

Pluswood ahşap levha, 160 x 240 ebadında olup ihtiyaca göre farklı kalınlıkları mevcuttur. Mdf'ye gö
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

PlusWood firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.