Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Salimoğlu İnşaat Alüminyum Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
82 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Güney
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merve Mah. Halife Cad. No:89b Yenidoğan
İstanbul / Sancaktepe
2006 yılında Alüminyum ve Yapı sektöründe faaliyetlerine başlayan firma yöneticilerimiz uyguladıkları her başarılı projeyi daha ileri seviyelere taşıma hedefiyle, yenilikçi ve modern stratejilerinin izinde 2015 yılı itibari ile Salimoğlu İnşaat Alüminyum Paz.San.Tic.Şti. çatısı altında hizmetlerine yeni bir boyut ve istihdam kazandırmıştır. İstanbul' da kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen şirketimiz, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için yepyeni tasarımlar ve yaşam alanları oluşturmuştur. Alüminyum küpeşte korkuluk sistemlerine başka bir boyut kazandıran firmamız, alüminyum ve paslanmaz küpeşte korkuluk, trabzan, pleksi korkuluk, fransız balkon korkuluğu, alüminyum merdiven korkuluk, alüminyum balkon korkuluk, alüminyum teras korkulukları, camlı küpeşte korkuluk, bahçe korkulukları uygulamalarını pek çok prestijli yapıda sergilemiştir. Ayrıca ihtiyacınız olan özel butik uygulamalar, imalatlar ve tadilat hizmetleriyle komple çözümler sunabilmektedir. Salimoğlu İnşaat Alüminyum Paz.San.Tic.Şti. uluslar arası kabul edilmiş standartlara uygun olarak çalışmayı ilke edinmiştir. Bu çerçevede size sunacağı pek çok tasarım ve zengin renk skalasıyla, hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir adrestir. Uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz mamul ve yarı mamullerimiz TSE belgelidir. Bir yandan sürekli değişmeye ve geliştirmeye devam ederken sürdürülebilir başarılara imza atan firmamız, ürün ve uygulamalarımızın pek çok prestijli yapıda kullanıldığını görmekten gurur duymaktadır. Amacımız, size daha kaliteli hizmet vermek ve müşterilerimizin memnuniyetiyle lider marka olmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Salimoğlu İnşaat Alüminyum Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Salimoğlu İnşaat Alüminyum Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.