Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Saruhan Nakliyat

3 star rating
49 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Saruhan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bağdat Cad. No:177
İstanbul / Maltepe

Saruhan Nakliyat - Hakkımızda

Her şey evden eve nakliyatın daha yeni gelişmekte olduğu 1998 yıllarında başladı. Sektördeki boşluğu yetişmiş eleman eksikliğini ve daha kurumsal müşteri yönlü bir nakliyat firması olmayı gerektiği bir dönemde kurulan Saruhan Nakliyat aradan geçen zamanlarda kendini geliştirmiş ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmiş ve etmektedir. Günümüze geldiğimizde 1000'leri aşan mutlu müşteri portföyümüz ile müşterilerimizin yeni taleplerini karşılamak için çabamız her zamankinden daha çok devam etmekte ta ki müşterilerimiz arkadaşlarına, ailelerine ve taşınacak herkese firmamızı tavsiye edene kadar.

Saruhan Nakliyat müşterilerine ve taşınacak eşyalara saygılı davranır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Saruhan Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Saruhan Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.