Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
NiMe Çatı

3 star rating
115 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 664 58 00
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Demirciler Sitesi 5. Cad. No:3
İstanbul / Zeytinburnu

NiMe Çatı - Hakkımızda

Nimeçatı, yalıtım ve çatı malzemelerinin satışı konusunda hizmet vermek üzere 1998 yılında İstanbul'da kuruldu.

Kurucusunun, uygulama konusundaki uzmanlığı, zaman içinde Nimeçatı'nın verdiği hizmetlerin çeşitlenmesine neden oldu.

Nimeçatı, çatı ve yalıtıma yönelik ürünlerin satışın gerçekleştirirken; 2004 yılında kurulan kardeş şirketi Ondutek ise, uygulama desteği almak isteyen kişi ve kuruluşlara hizmet veriyor.

Kuruluş aşamasında Onduline Avrasya ile yola çıkan Nimeçatı, bugün Onduline'in yanısıra, ulusal ve uluslararası onlarca marka ve bine yakın ürünleriyle büyüme yolculuğuna devam ediyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

NiMe Çatı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

NiMe Çatı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.