Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
69 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Cagli
Telefon
:
Fax
:
0 332 342 58 73
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Aslım Sanayi Sit. Hacı Yusuf Mescit Mah. Gürhanlar Sok. N/5h
Konya / Karatay

Trapez Makina - Hakkımızda

5 yıl süren altyapı çalışması sonunda 03.12.2010 tarihinde Ali ÇAĞLI ve Ramazan YILDIRIM tarafından kurulan Trapez Makina,25 yıllık imalat tecrübesi ve uzman mühendisliğin buluştuğu noktadır. Her zaman daha fazlasına layık olan insanoğlu için hayatı kolaylaştırmak adına atılmış bir adımdır. Trapez Makina rakipleri için bir denge mekanizması, müşterileri içinse enerji tasarruf aracıdır. Çikolata paketleme makinaları ile başlamış olduğumuz imalat sektöründe, müşterilerimizin sorunlarına yönelik özel makinalarda üretmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Trapez Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Trapez Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.