Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
75 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Akın Çelebi
Telefon
:
Fax
:
0 462 341 51 01
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kaşüstü Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. No:9-11-13 Kaşüstü
Trabzon / Yomra

Trabzon Towers - Hakkımızda

Trabzon'un yeni sembolü olmaya aday Trabzon Towers, geniş sosyal imkanları ile keyifli ve eğlenceli bir hayata ev sahipliği yapıyor. Doğadan ilham alan yaşam stili ve her ayrıntısı ile Trabzon Towers, sizlere yatırım değeri yüksek, mutlu bir gelecek sunuyor. Sosyal olanakları ve hizmetleri ile Trabzon Towers öncelikle mutlu ev sahipleri yaratmayı hedefliyor. Hayal ettiğiniz, beş yıldızlı bir tutkudan yola çıkarak tasarlanan büyülü bir dünyanın kapıları Trabzon Towers ile açılıyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Trabzon Towers firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Trabzon Towers firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.