Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
47 oy / 3,19 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Tengirşen
Telefon
:
Fax
:
0 332 234 07 08
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Nişantaş Mah. Makami Sok. Buluş Siteleri C Blok
Konya / Selçuklu

Mihrimah Gayrimenkul - Hakkımızda

Gayrimenkul almak veya satmak yatırımlarımızı gayrimenkulde değerlendirmek hayatımızda vereceğimiz en büyük kararlardan birisidir. Bu kararı verirken tecrübeli güvenilir gayrimenkul danışmanlarının bizi temsil etmesini yardımcı olmasını isteriz. Öncellikle müşterilerimizin nasıl bir gayrimenkul aradığının kriterlerinin neler olduğunu tespit edip müşterilerimizin zamanını boşa harcamamış oluruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mihrimah Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mihrimah Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.