Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
The Company

2,5 star rating
77 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Harun Taştan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Koçman Cad. No:37/b Güneşli
İstanbul / Bağcılar

The Company - Hakkımızda

Mart 2009'da ilk mağazasını Airport Avm'de açan The Company'nin Kadıköy Bahariye Caddesi ve Eskişehir Neo Avm'de toplam 4 mağazası ile beraber ülkenin çeşitli yerlerinde corner-mağazalarda satış noktaları bulunuyor. The Company, sloganında kendini Çok büyük, yeni, faydalı ve heyecan verici mağaza olarak tanımlıyor. The Company, ortalama 400m2 olan mağazalarıyla çok büyük alanlara sahip olmamasına rağmen kendisine çok katlı mağazaları rakip görüyor. Bu rekabet içinde bardak, masa üstü aksesuarlar, banyo aksesuarları, defter, t-shirt, çorap, şişe su gibi hepsini bir arada görmeye pek de alışık olmadığımız ürün çeşitliliği, sade mağaza tasarımı ve mağazalarında çalan sıra dışı müzikle kendini alışık olduğumuz markalardan daha farklı bir yerde konumlandırıyor.

Kendilerini içine bol enerjinin katıldığı mağazalar olarak da tanımlayan The Company yetkilileri çoğu müşterileri tarafından yabancı bir mağaza zannedilmesine rağmen %100 yerli bir marka. En büyük iddiası ise ürünlerindeki kalite, çeşitlilik ve sıra dışı mağaza atmosferinde yaşattıkları farklı alışveriş deneyiminde.

Mağazalardaki profesyonel ses sisteminden gelen Louis Armstrong sesine darbuka ritimlerinin ve tangoların arasına Latin ezgilerinin girdiği bir mağaza; yoksa bir kulüp mü demeliydik?! Müzik o kadar beğenilmiş ki mağazalarda, böylece ilkin düşünülmeyen bir ürün grubu oluşmuş: Çalmakta olan CD'yi satın alabilirsiniz etiketiyle birazda havadan para kazanılıyor! Çalan müziklere gelen talebin yoğunluğuyla sadece 3 mağazada ayda 1000'den fazla CD satışı gerçekleştiriliyor.

İçinde her şeyin satılabildiği The Company mağazalarının hedefi yurtiçinde 5 büyük şehirde kendi mağazalarıyla, diğer illerdeyse iş ortaklarıyla büyümek. 2015 yılına kadar hedefleri ise 20 mağazaya ulaşarak yurt dışında ilk mağazalarını açmak.

Markanın vizyonu da mağazaları gibi sıcak: Herkesin kullanabileceği, güncel ürünleri, modasız günlük giyecek ve yaşam eşyalarını, sürdürülebilir bir dünya için, heyecanla sunmak.

Etiketler

Ürünlerimiz

The Company firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

The Company firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.