Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Cessan Vinç Makina Çelik Yapı Sistemleri Taşımacılık San. ve Tic.

3 star rating
61 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Ergün Eralp
Telefon
:
Fax
:
0 216 540 05 39
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çatalçeşme Mah. Saray Cad. No:148/a 34794 Alemdağ
İstanbul / Çekmeköy
Şirketimiz 2013 yılında kurulmuş, merkezi İstanbul'da bulunan CESSAN Vinç Makina Çelik Yapı Sitemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'dir. Vinç sektöründe 1975 yılından beri geçmiş tecrübelerini ve gelecek teknolojileri yoğurup kullanma ilkesini kendine hedef edinmiş ve bugüne kadar bu yolda 25.000'den fazla ürününü sanayi hizmetine vermiştir. Kaldırma gruplarının yanında, vinçler için çelik konstrüksiyon üretimi ile %100 imalat bütünlüğü sağlanmaktadır.
Üretim konusu olarak, muhtelif kapasitelerde (250 kg.'dan 300.000 Kg.'a kadar ) elektrikli vinçler, monoray, döner arabalı vinçler, çift kiriş gezer köprülü vinçler, portal vinçler, yürüyüş redüktörleri, taşıyıcı çelik konstrüksiyonlar, gezer köprülü tavan vinçleri, kepçeli konteyner vinçleri, özel tasarım vinçler konusunda çalışan CESSAN, yerli üretim bara ve bara ekipmanları, Telemeganuge/Siemens marka vinç kontrol ekipmanları ile müşterilerine dünya kalitesinde vinçler üretmektedir.
CESSAN ürettiği ürünlerin satışı sonrasında yerinde montajı ve 7/24 servis hizmetleri ile müşteriye teslim ettiği her ürününü takip etmekte ve müşterisinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.
Kalite esas hedef olduğu için ilk olarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine sahip firmalardan temin edilen vinç ekipmanlarının kullanılmaya başlanmasıyla, bir adım daha ilerlenmiştir.
Kalite konusundaki yatırımlarını sürekli canlı tutan CESSAN halen ISO 9001, TÜRKAK akreditasyon Belgelerine sahiptir.
CESSAN, kalite sistemindeki olumlu etkileri yurtiçi ve yurtdışı satışlarında olumlu sonuçlara çevirmektedir. Türkiye pazarında da yeni dönemde dünya firması adayıdır.
CESSAN bugün, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hizmet prensibinde müşteri ihtiyaçlarını en az müşteri kadar iyi bilerek, bu ihtiyaçları en etkin, en yaratıcı ve en uygun maliyetle, rakiplerinden daha önce üreterek karşılamaya devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cessan Vinç Makina Çelik Yapı Sistemleri Taşımacılık San. ve Tic. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cessan Vinç Makina Çelik Yapı Sistemleri Taşımacılık San. ve Tic. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Haziran 2020 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Özel İletişim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.