Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
74 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Umutoğlu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İslambey Mah. Fatih Cad. No:54/b
İstanbul / Arnavutköy

Umutoğlu Arsa Ofisi - Hakkımızda

Umutoğlu 1992 yılından beri devam ettirdiği inşaat ve gayrimenkul alanındaki çalışmalarına şuan İstanbul Arnavutköy Havalimanı ve Kanal İstanbul bölgesinde devam etmektedir. Umutoğlu Gayrimenkul ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. 1992 yılından beri İnşaat ve Gayrimenkul yatırımında İstanbul'un öncü firması haline gelmiştir. Firmamız İstanbul'un çeşitli ilçeleri ve Çanakkale Gelibolu'da yapmış olduğu inşaatlarla birçok projeye imza atmıştır. Şirket kurucusu Ziyaettin Umutoğlu yıllarını inşaat sektörüne adamış bir iş adamıdır. Firmamız İstanbul'un gözbebeği Arnavutköy'de arsa ve tarla yatırımında binden fazla yatırımcıya yol göstermiş ve yüzlerce kişiyi gayrimenkul sahibi yapmıştır. 3.köprü, 3.havalimanı, toplu konutlar, ticari alanlar, yat limanı ve birçok projenin önümüzdeki 5 yılda hayata geçirileceği ve yeni İstanbul'un kurulacağı bölgeye siz değerli yatırımcılarımızı bekleriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Umutoğlu Arsa Ofisi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Umutoğlu Arsa Ofisi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.