Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ersa Tel

3 star rating
586 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
Samim Tefe
Telefon
:
Fax
:
0 258 268 22 74
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
3. San. Sitesi 27 Sok. No:24
Denizli / Merkez

Ersa Tel - Hakkımızda

Firmamız, tel sektöründe nihai tüketicinin kullandığı ürünlerin imalatını yapan kuruluşlar arasında, ürün çeşidi en fazla olan kuruluşlardandır. İmalatını yaptığımız tüm ürünler TSE,ye uygun olarak eğitimli personelimizin gözetimi altında üretilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Panel Tel

Panel Tel

4,5 MM. KALNLIK TEL - DİREK 50X50- 2 MM. KUTU PROFİL (KOMPLE TAKIM)
Ürün Fiyatı : 14 TL
Resim Yok

Çit Teli

· Çinko Kaplama, çelik veya metallerin erimiş çinko içine daldırılıp çıkartılmasıyla meydana gelir.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Ersa Tel firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.