Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
563 oy / 3,44 puan
Firma Yetkilisi
:
R. Bülent Emirsoy & Tolga Emirsoy
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cami Kebir Mah. Atatürk Cad.
Çanakkale / Ezine

Pal Elektronik - Hakkımızda

30 yılı aşkın tecrübesiyle Ezine ve Geyikli 'de Tv tamiri ( tüplü, lcd, led ) yapılır.
Uydu sistemleri satışı ve kurulumu yapılır.
Zengin kumanda çeşitleri, oto teyp, müzik çalarlar, ses sistemleri, görüntü sistemleri ( tv çeşitleri ), küçük ev aletleri, zengin elektronik sarf malzeme stoku, ışıldak ve el feneri çeşitleri ve daha birçok çeşit ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pal Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pal Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.