Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aydın Medya Grup Tanıtım Hizmetleri Ltd.Şti.

3 star rating
147 oy / 3,21 puan
Firma Yetkilisi
:
Namet Sancar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güzelhisar Mah. Adnan Menderes Bulvarı 37 Sok. No:5 Kat:1
Aydın / Merkez
Aydın merkez İstasyon meydanında ve Nazilli belediye meydanında 8'er metre karelik Barkovizyon (Digital Hareketli led ekran)Avi ve Flaş formatında tüm filmleri oyatabilir. Ayrıca, grafik tasarım broşür katolog işleri, prodüksiyon çalışmaları (Reklam,belgesel seslendirme, Firma tanıtım filmleri vb.) www.radyoamg.com 24 saat yayın yapan internet radyosu, www.egedehaber.com adlı haber portalı, danışmanlık hizmetleri ve tanıtımla ilgili tüm çalışmalar grubumuzda profesyonelce yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aydın Medya Grup Tanıtım Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aydın Medya Grup Tanıtım Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.