Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Karmaksan Ambalaj

3 star rating
77 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Karakaya
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Anadolu Sanayi Hisartepe Sok. No:54
Konya / Selçuklu

Karmaksan Ambalaj - Hakkımızda

Karmaksan Konya'da ambalaj makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.
İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; tünelli şirink makinaları, overlap şirink makinaları, l kesim şirink makinaları, otomatik dolum makinları, torba ağzı yapıştırma makinaları ile diğer ambalaj makinalarından oluşmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karmaksan Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karmaksan Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.