Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
181 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Hayrullah Türkcan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Mah. Kanarya Sok. No:16 D:2
İstanbul / Esenyurt

Buklet City - Hakkımızda

Firmamız başta oteller olmak üzere turistlik tesislere, spa merkezlerine, pansiyonlara, hastanelere, spor salonlarına, kamu tesis ve lojmanlarına hizmet vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı sektörün mevcut ihtiyaçlarına yönelik rekabetçi önerilerimizle uygun fiyatla kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Satış ve üretim ekibimiz tasarımdan başlayan bir üretim süreciyle, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman ön planda tutar. İhtiyaç duyulan ve talep edilen teslim sürelerine uyum sağlayarak, uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefler.

Hizmet verdiği sektörde tüm talep ve ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen profesyonel ekibimizle, siz değerli müşterilerimiz için tasarım ve üretim alanında tüm yenilikleri yakından takip etmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Buklet City firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Buklet City firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.