Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
118 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
M.tunçel
Telefon
:
Fax
:
0 232 469 26 91
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1348 Sok. Keremoğlu İş Merkezi No:2 / Ag Gıda Çarşısı
İzmir / Yenişehir
2008 yılının başlarından bu yana Egepower Güç Sistemleri Tic. A.Ş., dünyanın en saygın jeneratör üreticilerinden biri olan Genpower'ın İzmir Bayisi ve Yetkili Servisi olarak çalışmaya başlamıştır. Egepower Güç Sistemleri, kısa sürede İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesinde etkin ve başarılı işlere imza atmayı başarmıştır. İzmir'de gerçekleştirilen yatırımların önemli bir bölümünde Genpower markası ile birlikte, jeneratör ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmek adına örnek bir çalışma birlikteliğini devam ettirmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Egepower Güç Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Egepower Güç Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.