Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sultan Giyim Turizm Gıda ve Hediyelik Eşya San. ve Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
61 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Ali Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 212 501 67 52
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Orta Mah. Dumlupınar Cad. Şener İşhanı No:3/e
İstanbul / Bayrampaşa
Firmamız Sultan Giyim Turizm Gıda ve Hediyelik Eşya San. Ltd.Şti. olarak,otantik dekoratif lamba, mozaik lamba imalat toptan ve perakende satışı yapmaktayız,kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu tecrübeyle hizmet etmekteyiz.
Ev,villa, işyeri, mağaza, otel, kafeterya, restaurant ve bahçelere uygulanan ürünlerimizi zengin çeşitleriyle www.sultanotantiklamp.com adresimizi ziyaret ettiğinizde görebilirsiniz.
Ürünlerimiz %100 el yapımı ve yerli üretimdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sultan Giyim Turizm Gıda ve Hediyelik Eşya San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sultan Giyim Turizm Gıda ve Hediyelik Eşya San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.