Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
56 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Alper Şahin
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Pirimehmet Mah. 1714. Sok. No:56
Isparta / Merkez

Şahinler Kimya - Hakkımızda

Firmamız endüstriyel temizlik ürünleri, endüstriyel mutfak ekipmanları, endüstriyel kağıt grubu ürünleri, sarf malzeme grubu ürünleri, sıvı köpük ürünleri satmakta olup, her ürünü garanti ve özveri ile siz müşterilerimize sunmaktadır.

Endüstriyel temizlik ürünlerinde alanında uzman, kalitesini kanıtlamış olan Kiehl ürünleri bulunmaktadır. Alkol bazlı temizleyiciler, asitsiz ve klorsuz sıhhi temizleyiciler, metal içermeyen zemin kaplaması, bulaşık makinesi içinde yıkama yapan ön daldırma maddesi, su bazlı ahşap yağı, konsantre ürünler vb. ürün çeşitlerini firmamız Kiehl garantisi ile barındırmakta olup siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarımız, içerisinde garantili olarak sizlere sunabileceğimiz bulaşık makinesi ve fırın çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünlerimizin detayları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Endüstriyel kağıt grubu ürünlerimiz Papilion markasının tescil sahibi ar kağıt kozmetik sanayi tarafından temin edilmektedir. Ürünlerimiz içinde ev tipi kağıt ürünleri, dispenser aparatları, ıslak mendil ve pamuk ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimizi inceleyip detaylı bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. Ürünlerin garantisini ve diğer özelliklerini, üretici firmaların sayfalarını ziyaret ederek görmeniz mümkündür.

Sarf malzeme grubu ürünlerimiz, granit grup aracılığıyla sizlere sunulmaktadır. Bu ürünlerimiz arasında bez grubu, konteyner grubu, makina grubu, mop grubu, peçete grubu ve sıvı deterjan grubu ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin detaylı bilgilerine erişmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Diğer özellikleri hakkında bilgi almak istersiniz firmanın sitesine erişmeniz mümkündür.

Sıvı köpük ürünlerimiz fomy temizlik köpüğü garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Antibakteriyel, aloevera özlü ve askeriye, hastane, okullar için ayrı ayı özel olarak hazırlanmış olan sıvı köpüklere firmamızdan erişebilirsiniz. El, yüz, vücut için hazırlanmış sıvı köpükler ve saç & vücut için hazırlanmış sıvı köpük şampuan ürünleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kampanyalarımızdan, haberlerimizden ve duyurularımızdan anında haberdar olmak istiyorsanız lütfen üye olunuz. Kalite belgelerimizi ve sertifikalarımızı inceleyerek bizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şahinler Kimya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şahinler Kimya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.