Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
70 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Parlayan
Telefon
:
Fax
:
0 216 398 00 20
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Çakmak Mah. Varan Cad. Bağdat Sok. No:43
İstanbul / Ümraniye

Metropol Grup Temizlik - Hakkımızda

Metropol Grup Temizlik Hizmetleri kurulduğu günden beri sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Güvenirliğini en üst seviyede tutarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden hizmet kalitesini artırarak, gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.

Kullandığımız teknoloji ve yetişmiş kalifiye teknik ekip kadrosuyla, 5 yıllık tecrübemizle rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti vererek profesyonel çözümler üreterek liderliğini her dönem devam ettirmeyi başarmıştır.

Bilgi birikim ve sorumluluğun gururu ile kurumsal bir firmada olması gereken tüm belgeleri denetlenerek, eksiklerini gidererek almayı kendisine amaç edinmiştir.

Önce koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Metropol Grup Temizlik Hizmetleri bu ilkesini devamlı ön planda tutmak için hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

Alış veriş merkezleri, oteller, sanayi tesisleri, yiyecek içecek mekanları, konutlar olmak üzere üretimin ve bacanın olduğu her alanda hizmet vermektedir. Müşterilerinin tüm isteklerine İstanbul genelinde 24 saat boyunca kesintisiz servis hizmeti vermeyi kendisine görev bilmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Metropol Grup Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Metropol Grup Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.