Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
547 oy / 2,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Samancı
Telefon
:
Fax
:
0 212 872 10 74
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beylikdüzü Sanayi Sitesi No:62-66
İstanbul / Büyükçekmece
Hasmatik 1972 yılından bugüne kendi uzmanlık alanı olan cam ve aksesuarları sektöründe hizmet vermektedir.

İstanbul Beylikdüzü'ndeki fabrika binamızda enson teknoloji ile üstün kaliteli mamüller üretmekte olup, deneyimli teknik ekiplerimiz ile her geçen gün hayatı daha da güzelleştirmek için çalışmaktayız.

Bu çerçevede İstanbuldan dünyanın her yerine hizmet verirken ege bölge müdürlüğünü faaliyete başlatmış bulunmaktayız.

Hasmatik; kaliteli, güvenilir, farklı tasarımlarıyla bir marka olma gücünü yıllardır müşterilerinden almış olduğu gibi kazandığı saygın müşteri portföyüne sizleride eklemekten kıvanç duyacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hasmatik Kapı Otomatikleri San.Tic.Ltd.Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hasmatik Kapı Otomatikleri San.Tic.Ltd.Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.