Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Çantamall Bayan Çanta

3 star rating
178 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Ömer Karaman
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Çaybaşı Mah. Ali Çetinkaya Cad. 1340 Sok. Mete Apt. No:7/b Muratpaşa
Antalya / Merkez
2007 yılında Ömer Karaman ve Zehra Karaman ortaklığıyla Çaybaşı Mah. Ali Çetinkaya Cad. 1340 Sok. Mete Apt. No: 7/B Muratpaşa / Antalya'da kuruldu. O yıllarda Antalya, Aydın, Muğla başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde toptan çanta, cüzdan, valiz, ayakkabı, kemer ve deri aksesuarları satışı yapılmaktaydı. 2008 yılında Lord collection markasının patentini alan Ömer Karaman;
2010 yılında Antalya Kundu bölgesinde Titanic otelde İlk perakende şubesi açıldı. Daha sonra 2011 de Antalya festival çarşısında ikinci perakende şubesini ve 2012 yılında Antalya kundu bölgesinde Akka Park Avm'de üçüncü perakende şubesi açıldı.
2013 yılının başında Türkiye'nin en büyük online çanta sitesi olan https://www.cantamall.com isimli web sitesini kurdu. Bu sitede Lord collection, Desisan, Dilek saraciye, Lamberti, Meyzi, Dolce rosa markalarıyla bayan çanta, erkek çanta ve deri valiz satışı yapmaktadır.
Vizyonu: Perakende Çanta, ayakkabı, valiz, cüzdan, kemer ve deri aksesuarları satışında Türkiye'nin en iddialı organizasyonu olmayı hedefliyor
Misyonu: Türkiye'de Çanta, ayakkabı, valiz, cüzdan, kemer ve deri aksesuarları üreten üretici firmaların ürünlerini en uygun fiyata tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çantamall Bayan Çanta firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çantamall Bayan Çanta firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.