Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gümüş Metal - Ceta-flex

2 star rating
260 oy / 2,47 puan
Firma Yetkilisi
:
Cengiz Akdoğan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Vatan Mah. Hayat Sok. No:4- A
İstanbul / Bayrampaşa
Gümüş Metal Alaşımları San.Tic.Ltd.Şti. kurulduğu 2004 yılından bu yana müşteri memnuniyetine ve kalite politikasına önem vermiştir.

Oksijen kaynak malzemeleri, gümüş kaynak telleri, bakır kaynak telleri, gümüş kaynak bantlari, sarı kaynak telleri, kaynak tozları ile başlamış olduğumuz hizmetimize punta kaynak elektrodları ve elektrod tutucular yaprak ve örgülü flex baralar döküm yüksek akım baraları su soğutmalı sekonder kabloların üretimi ile devam ettik. 2012 yılında yapmış olduğumuz yatırımlar ile Türkiye de PVC İzoleli flexsible bara üretimine başladık. Bu baralar ile ilgili gerekli test ve standart belgelerimizi hazırladık. CE Belgemizi aldık. CE-TA FLEX tescilli markamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gümüş Metal - Ceta-flex firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gümüş Metal - Ceta-flex firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.