Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tebosa Bilişim ve İnternet Hizmetleri

3 star rating
69 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdi Sağır
Telefon
:
Fax
:
0 212 452 73 81
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kocasinan Mah. Marmara Cad. No:29
İstanbul / Bahçelievler
Biz ticarette değişimin adresiyiz. Küçükten büyüğe bütün alanlara hitap ediyor, aracılık yapıyoruz. Aklınıza gelebilecek her şeyi temin etmeye çalışıyoruz.

Elinizin altından aradığınızı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Esnaflara yardımcı oluyoruz, gelişmelerini sağlıyoruz. Pazar payını elimizden geldiğince arttırmaya çalışıyoruz.

Her üründe en uygun fiyatları bulmanızı sağlıyoruz. Dticaret ucuzluk ve kolaylıktır. Pratik yollar ile alışveriş yapmanızı sağlamaktır.

Pazarladığınız ürünlerin çeşitliliğini arttırmaktır. Müşteri potansiyelinizi en üst seviyeye ulaştırmaktır. Rekabet piyasasında daha etkin rekabet etmenizi sağlamaktır.

Dticaret birlik ve beraberliktir. Dticaret küçük sermayeler ile daha etkin kazançlar sağlamaktır. Dticaret küçükken büyük olmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tebosa Bilişim ve İnternet Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tebosa Bilişim ve İnternet Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.