Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Poyraz Grup İş Makinaları

2,5 star rating
145 oy / 2,59 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Turan - Sezer Turan
Telefon
:
Fax
:
0 312 354 29 57
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1235 Sok. ( Eski 58. Sok. ) No:118
Ankara / Yenimahalle
Firmamız iş makinaları sektöründe 15 yılı aşkın bir deneyimi ile güven kazanmış ve köklü kuruluşların arasında yer alan, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli servis hizmeti veren işletmemiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını daima karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

İşletmemiz, bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşabilen, olumlu ve etkin olabilen, değer katan ve üretebilen, başarılı bir ekip oluşturmayı ilke edinmiştir. Amacımız, üretilecek çözümleri tecrübe ve akıl ile harmanlayıp, işletmenizin, en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir şekilde, hedeflenen sonuca ulaşmasını sağlamaktır.

Yaptığımız işe gelince; iş makinaları kategorisine ait her türlü makinaya tamir, bakım ve yedek parça desteği veriyoruz.

Poyraz Grup İş Makinaları olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için, işimize önem veriyoruz. Çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da sürdürdüğümüz bütün çalışmalarda bize güvenmenizi diliyoruz.

İşletmemiz, Komatsu, Hidromek, Hitachi, JCB, Caterpillar, Volvo, New Holland, Mastaş, Komatsu, Hyundai, Samsung, Fermec, Sumitomo, Daewoo, Case, Kobelco, Champion, Manitou markalarına sağladığı servis, tamir, bakım, yedek parça ve ekspertiz hizmetiyle, iş makinaları sektöründe, tecrübeli ve uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

Poyraz Grup İş makinaları tamir, bakım ve yedek parça servisi olarak, Adana, Ankara, Sivas ,Antalya, Mersin, Tarsus, Osmaniye, Hatay, Niğde, Konya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Kıbrıs ve istenildiği takdirde bütün illere servis hizmeti sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz iş makinalarını, ekskavatör, kepçe, kazıcı yükleyici, teleskopik yükleyici, greyder, silindir, dozer, skreyper, tomruk yükleme kepçesi (makinası), ,forklift ve maniscopic kepçe olarak sıralayabiliriz.

Ekskavatör, kepçe, kazıcı yükleyici, teleskopik yükleyici, greyder, silindir, dozer, skreyper, tomruk yükleme kepçesi (makinası), forklift ve maniscopic kepçe yedek parçaları.

Etiketler

Ürünlerimiz

Poyraz Grup İş Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Poyraz Grup İş Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.