Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hankwang Co.Ltd.

3 star rating
63 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Müşteri Temsilcisi
Telefon
:
Fax
:
0 212 671 31 77
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Deposite İş Merkezi 3. Ada C Blok No:329
İstanbul / Başakşehir

Hankwang Co.Ltd. - Hakkımızda

Hankwang Co.Ltd., Güney Kore Cumhuriyeti'nde 1990 yılından beri endüstriyel lazer kesim makinaları üretmektedir. Güney Kore ve Uzak Doğu'nun büyük bölümünde, çalışır durumdaki 2.500 makinası ile sektör lideri konumundadır. Türkiye'de var olan makinalarına daha iyi hizmet verebilmek ve yeni iş ortakları kazanmak amacıyla ülkemize yatırım yapmış, Nisan 2013'de Türkiye Ofisi'ni faaliyete geçirmiştir. Direkt üretici firma ile görüşmenin sunacağı teknik destek ve fiyat avantajlarından faydalanmanız, Türkiye'ye özel kampanyalarımız ve uygulamalarımız için satış mühendislerimiz ile iletişime geçiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hankwang Co.Ltd. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hankwang Co.Ltd. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.