Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Far Organizasyon

3 star rating
85 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Reşitpaşa Cad. Demir Sok. No:18/a
İstanbul / Avcılar

Far Organizasyon - Hakkımızda

Panayır ürünleri, organizasyon, süsleme, popcorn, pamuk şeker, Maraş dövme dondurma, kahveci güzeli, gözleme, kumpir, bardakta mısır, iskemle, bakır sini, şark köşesi, tabure, lokma tatlı, döner pilav, köfte pilav, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, salep, şişme oyunlar, fuar tanıtım ve organizasyon faaliyetleri, okul üniversite etkinlik hizmetleri, düğün, nişan, sünnet ve kına gecesi organizasyonu, müzik sistemi.

Etiketler

Ürünlerimiz

Far Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Far Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.