Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Antalya Araştırma ve Saha Hizmetleri

2,5 star rating
112 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Bozdoğan
Telefon
:
Fax
:
0 242 242 22 04
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Elmalı Mah. Milli Egemenlik Cad. No:33/3 Muratpaşa
Antalya / Elmalı
Antalya'da kurulmuş olup, gerek özel sektör, gerekse belediyeler ağırlıkta olmak üzere, birçok kuruluşa araştırma hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Antalya Araştırma yalnızca bir araştırma şirketi olmayıp, araştırmaya dayalı stratejiler üreten bir çözüm ortağıdır.
Antalya Araştırma sektörünün dinamik ve inovatif bir kuruluşu olup, müşterisinin belirlediği alanlar ve bilgi öncelikleri doğrultusunda stratejik araştırmalar gerçekleştirir.
Antalya Araştırma, kurum ve şirketler tarafından araştırma için kendine tahsis edilen kurumsal bilgileri gizli tutarken, informantlarından elde ettiği tüm bilgileri de yasal gizlilik ve sorumluluk çerçevesinde değerlendirir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Antalya Araştırma ve Saha Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Antalya Araştırma ve Saha Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.