Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
94 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Muhsin Ertem
Telefon
:
Fax
:
0 262 526 04 84
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güney Mah. Tuğrul Cad. No:2 Petrolcüler İş Hanı Kat:4/88
Kocaeli / Körfez

Ertem Yapı - Hakkımızda

Firmamız 1992 senesinden itibaren epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları yapan BASF-YKS, Durutek, Huntsman, Polimiks, Sika firmalarının uzman uygulayıcı bayisidir. Görevimiz uzmanlığı ile ilgili dünyada ki gelişmeleri takip ederek kendini güncel tutmak, yapmış olduğu uygulamalarda farklılıklar yaratmak, standartları yükseltmek, başarıları ve çalışanların memnun kalmasının da getirdiği güçle sektörde örnek bir firma olmak.
İleriye bakış: Avrupa birliği standartlarında en son teknoloji ile çevresinde saygın, Yüksek ürün kalitemiz, hizmet anlayışımız, iş ahlakımız, çevreye duyarlılığımız, çalışanlarımızla olan ilişkilerimiz ve bizi biz yapan değerlerimizi sürdürmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ertem Yapı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ertem Yapı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.