Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Korkmaz Yazılım

2,5 star rating
43 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil İbrahim Korkmaz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Korkmaz Yazılım - Hakkımızda

Firmamız, bireysel ve kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2005 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak bireysel hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2006 yılı itibari ile kurumsal pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler arasında domain tescil işlemleri, hosting (barındırma) , e-mail servisleri ve bayi hosting servisimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve sistemimize entegre etmekteyiz.

En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir.

Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

2005 yılı standart hosting ve profesyonel hosting çözümlerimizin yanısıra bayi hosting çözümlerini de sunmaya başladık.

Kaliteli hizmet, hızlı erişim ve ekonomik fiyatlarımız sayesinde birçok müşterimiz tarafından seçildik.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Korkmaz Yazılım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Korkmaz Yazılım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.