Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Taimaksan Makina

3 star rating
266 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Vahab Hashemi
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Rami Kışla Cad. Cicoz Yolu Hekimoğlu Plaza No:67/3
İstanbul / Bayrampaşa

Taimaksan Makina - Hakkımızda

Taimaksan firma olarak uzun yıllardır cnc tecrübesine sahip uzman kadrosuyla sanayicinin ve ülkemiz sanayisinin gelişmesinde katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Faaliyet alanlarımız; cnc otomat, cnc torna ve cnc işleme merkezlerinin satışı ve satış sonrası servis hizmetini gerçekleştirmektir. Bunun yanısıra takım bileme makinalarının satışını da gerçekleştirmektedir.
Taimaksan sanayicinin amaçlarına uygun, gerçekten ihtiyacı olan makineyi alabilmesini ve doğru tercih yapmasını öngören satış politikasını ilke edinmiştir. Bu nedenle vaat etmeyen yerine getiren, sebep değil sonuç odaklı, eleştiriye açık ancak çözüm arayan ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan kuruluş olma gayretindedir.
Satış sonrası hizmetlerimizde ise 2 yıl boyunca ful servis ve yedek parça garantisi vererek müşteri mağduriyetini minimuma indirmeyi görev saymaktayız.
Taimaksan olarak siz değerli sanayici ve imalatçılarımızın daima yanınızda ve hizmetinizde olduğumuzu belirtir, her türlü istek, öneri ve görüşlerinizi samimiyetle bekler,iyi çalışmalar dileriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Masaüstü Freze Bileme Makinası

Masaüstü Freze Bileme Makinası

2, 3 ve 4 ağızlı frezelerin bilemesinde zaman ve maliyet kazancı sağlar, kolay ve hızlı bir şekilde
Ürün Fiyatı : 1.400 TL
CNC Machines Kayar Otomat Torna Tezgahı - JSL 20AS

CNC Machines Kayar Otomat Torna Tezgahı - JSL 20AS

Item - Unit- 20AS Max. turning dia. of main spindle mm 20 Max. turning dia. of sub spindle mm 20
Ürün Fiyatı : 59.000 TL
Takım Bileme Makinası PP50

Takım Bileme Makinası PP50

Specifications: - Longitudinal travel of table: 230mm - Cross travel of saddle: 180mm - Vertical
Ürün Fiyatı : 9.000 TL
Masaüstü Matkap Bileme Makinası

Masaüstü Matkap Bileme Makinası

DM-213 & DM1225 Matkap Bileme Makineleri Matkapların bilemesinde zaman ve maliyet kazancı sağlar, k
Ürün Fiyatı : 900 TL

İlanlar

Taimaksan Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.