Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kozanlı Mühendislik Ltd.Şti.

3 star rating
82 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Kozanlı
Telefon
:
Fax
:
0 224 443 26 39
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çalı Kavşağı Alaaddinbey Cad. No:7
Bursa / Nilüfer
2002 yılında faaliyete geçen firmamız, lineer hareket teknolojisinde makina imalatçılarına proje desteği vermeyi amaç edinmiştir. Hassas ürünler olan lineer hareket sistemlerinin talaş, toz, soğutma sıvısı v.s. gibi etkenlerden korunması gerekmektedir. Kozanlı Covers olarak kendi bünyemizde imal ettiğimiz kızak koruma sistemleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bez Körük

Bez Körük

Standart bez körük ve saclı bez körük için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Teleskopik Sac Kapak

Teleskopik Sac Kapak

Kozanlı Covers Teleskop Korumalarının Özellikleri: 1. Uygun teknik çözümler 2. Fonksiyonel güvenil
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Kozanlı Mühendislik Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.