Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Zirve Barkod ve Bilişim Sistemleri

2,5 star rating
91 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Altan Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 232 421 77 10
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1488 Sok. No:6
İzmir / Alsancak
Zirve Barkod Sistemleri, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen otomasyon firmaları arasında yer almakta ve otomasyon sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Zirve Barkod'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe geliştirmektedir. Firmamız yine bu bilinç çerçevesinde eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek vermektedir.

Firmamız profesyonel çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Firmamız Türkiye sınırları içerisinde değil bölgesel ve küresel ölçekte de yükselmeyi hedeflemektedir.

Zirve Barkod sistemleri, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğine saygın projeler yaratarak firmamızın hizmetlerini her ülkeye ve her şehre götürebilmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Zirve Barkod ve Bilişim Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Barkod Sistemlerinde Dev Kampanya

499 TL'den başlayan barkod sistemleri kampanyalarımızdan sizde faydalanın, çok kısa bir süre için profesyonel bilgisayardan satış sistemi ve genel muh
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 30.9.2013

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.