Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
221 oy / 2,66 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 312 246 46 46
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kırlangıç Sok. No:15/5
Ankara / Gaziosmanpaşa

Day Media - Hakkımızda

Day Media ülkemizde ve uluslararası pazarlarda, evrensel iletişim anlayışını yerel kültür ve değerlerle birleştirip, sahip olduğu kurumsal güç ile Türkiye'nin önde gelen iletişim danışmanlığı şirketi olmayı hedefler.

Day Media müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlayacak iletişim stratejilerini oluşturur, projelendirir ve hayata geçirir.

Gerçekleştirdiği iletişim programlarının iş sonuçlarına katkılarının ölçümlenmesine ilşkin modellemeleri geliştirir.

Day Media'nın amacı sürdürülebilir rekabet ortamında müşterilerine avantaj yaratabilecek, geleceğe dönük farklılaşma, marka ve sadakat odaklı iletişim yatırımı yapmaktadır. Yaratıcılığa dayalı iletişim çözümleri ve etkin uygulama hizmetleriyle, müşterileri için yerel, ulusal ve uluslararası boyutta değer yaratmak; sektörün gelişimine katkı sağlamaktır.

Bütün bu amaçlara odaklanırken başta medya olmak üzere, müşteriler ve çalışanlar ile güven esasına dayalı şeffaf ilişki tarzını benimsemek vazgeçilmez ilkemizdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Day Media firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Day Media firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 Yılına Ait Vergi Levhasının İnternet Vergi Dairesinden Alınmasının Son Günü
1.5.2020 - 1.6.2020
Denetim Kuruluşları Yetkilendirme Belgesi Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Elektrik Üretimi Lisans Harçları Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.