Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Mısra Hediyelik ve Tasarım

2,5 star rating
101 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Ertosun
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Habibler Mah. 5584 Sok. No:6 A Blok K:4 D:9 Kepez
Antalya / Merkez
Mısra Hediyelik ve Tasarım 2007 yılından bu güne, Antalya'da açmış olduğumuz mağazada sıra dışı, müşterilerin ilgisini çekecek, her yerde bulunmayan hediyelik ürünlerin, pratik mutfak, bahçe ürünlerinin ve tasarım ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Firmamız Antalya Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

Son dönemde buna ek olarak internet üzerinden online satış ile hizmet vermeye başlayan firmamız www.misra.com.tr isimli E-Ticaret sitesini hayata geçirmiştir. Sanal Mağazamız 256 Bit SLL ile şifrelenmiştir ve müşterilerimize güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mısra Hediyelik ve Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mısra Hediyelik ve Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.