Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
UTS Evden Eve Nakliyat

2,5 star rating
133 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Uts Nakliyat
Telefon
:
Fax
:
0 850 302 92 87
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Bulvarı 105/10
İstanbul / Ataşehir

UTS Evden Eve Nakliyat - Hakkımızda

İstanbul ve Denizli'den tüm Türkiye'ye, tüm Türkiye'den İstanbul ve Denizli'ye evden eve, şehir içi, şehirlerarası, ambalajlı, sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Mobilya, klima, çanak anten söküm ve montaj, eşya toplama ve ambalajlama uygun fiyatlarla, uzman ve güvenilir kadromuzla hizmet veriyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

UTS Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

UTS Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.