Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Bir Alışveriş

3 star rating
77 oy / 3,45 puan
Firma Yetkilisi
:
Abdulrahman Güner
Telefon
:
Fax
:
0 212 629 35 59
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Taşocağı Cad. No:9/a Atışalan
İstanbul / Esenler

Bir Alışveriş - Hakkımızda

Bir Alışveriş e-ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Firma 1993 yılından beri kendi mülkünde fiziki mağazacılık ile Beko Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bir Alışveriş firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bir Alışveriş firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.