Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Shopmekan Alışveriş Sitesi

3 star rating
85 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Feyzullah Mah. Oğuzhan Cad. Çelik Sok.
İstanbul / Maltepe
Shopmekan, üyelerine haftalık kampanyalar düzenleyerek farklı kategorilerdeki kaliteli ürünleri, yerli ve yabancı markaları kendisine öz hizmet anlayışı ile birleştirerek uygun şartlarda sunmak isteyen bir alışveriş kulübü olma fikriyle kurulmuştur.

Shopmekan, üyelerine keyifli, güvenli, hızlı, orjinal ürün garantili bir alışveriş yapma imkanı sunan ve gönderdiği ürüne özen gösteren, üyelerinin tercihlerini takip eden bir e-mağazacılık anlayışını benimsemiştir. E-mağazacılık anlayışını üyelerinin isteklerini karşılarken üyeleri lehine ek değer yaratmak olarak tanımlamış ve bunu kabul ederek uygulamaya geçmiştir. Bu anlayış ilk olarak üyelerinin mutluluğunu hedef almaktadır.
Shopmekan, her gün yeni kampanyalar ve çok cazip avantajlarla üyelerinin karşısına çıkmaya ve üyelerinin talep ettiği markalara yer vermeye dikkat etmektedir. Her üye ayrı bir öneme sahip olduğundan fikirlerini, tercihlerini, taleplerini değerlendirmektedir. Satın alma ve iade süreçlerinde, üyelerini bilgisiz ve ilgisiz bırakmamaktadır.
Shopmekan, alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eder ve birçok kategoride üyelerine avantajlı alışveriş dünyasının kapılarını açar. Kıyafet, Kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon, oyuncak, bebek malzemeleri, halı, kırtasiye vs birçok kategoride düzenlediği kampanyalardan üyelerini yararlandırır. Kampanyalarda avantajlı sezon sonu ürünlerinin yanında en avantajlı şekilde yeni sezon ürünlerini de sunmaktadır.
Shopmekan, dünya modasına öncülük eden birçok seçkin marka ürünlerine yer vereceği gibi daha fazla seçenek ve çeşitle karşılaşmanız için butik üretim yapan kaliteli başka markalar ile de tanışma fırsatı bulmanıza aracılık etmektedir.
Shopmekan, çevreye duyarlıdır. Kullandığı paketleme ürünlerinin geri dönüşebilir malzeme olmasına özen göstermektedir. Ayrıca faturalarında kağıt israfını önleyici önlemler almıştır.
Shopmekan.com günden güne üyeleri ile büyüyecek, kendisini sürekli yenileyerek, zengin kampanya ve konseptlerle karşınıza çıkmaya devam edecek alışverişinizin vazgeçilmez adresi olacaktır.
Shopmekan yeni alışveriş mekanınız...

Etiketler

Ürünlerimiz

Shopmekan Alışveriş Sitesi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Shopmekan Alışveriş Sitesi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.