Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hidromekanik Profil Boru Lazer Kesim

3 star rating
80 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Alptekin Alpan
Telefon
:
Fax
:
0 212 698 90 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Halkalı Cad. No:186-188 Sefaköy
İstanbul / Küçükçekmece
2007 yılında makine parkına teknolojinin son ürünü olan lazer boru ve profil işleme makinesini ilave ederek, sektörde yer alan yan sanayicileri, yeni ve sınırsız üretim olanakları oluşturan ileri lazer teknolojisi ile tanıştırmaktadır. 8 eksenli boru ve profil işleme makinesi ile direkt olarak boy profil veya boy boru üzerine istenilen her türlü kesim, delik, kanal ve buna benzer operasyonlar yapılabilmektedir. Bir tam boy boru üzerinde 14 adete kadar değişik ölçüdeki dizaynlar ile profili işlemek mümkündür. Boru ve profilin değişik açılı yüzeylere sahip olmasından ötürü klasik teknolojide üzerine yapılacak işlemlerde referans kaçıklıkları oluşabilir. Özellikle referanslarda hassasiyet hedefleniyorsa istenilen sonuç bu teknoloji ile en iyi şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Boru, oval, kare ve dikdörtgen profil işlemede esnek olanakları tanıyan bu teknoloji sayesinde Ürün tasarım ve imalatında oluşumculuk sınırsız boyutlara ulaşır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hidromekanik Profil Boru Lazer Kesim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hidromekanik Profil Boru Lazer Kesim firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.