Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Karakaş Demircioğlu İnşaat

2,5 star rating
157 oy / 2,54 puan
Firma Yetkilisi
:
Sultan Demir
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İsmetpaşa Mah. Sanayi Cad. No:2-4
İzmir / Dikili
Karakaş Demircioğlu İnşaat 1998 yılında Demircioğlu Kereste ve Nakliye ismiyle İzmir Çiğli'de faaliyetlerine başlamıştır. 2009 yılından itibaren Karakaş Demircioğlu İnşaat ismiyle Dikili'de inşaat sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Karakaş Demircioğlu İnşaat Dikili'de çok katlı konut inşaatlarından müstakil triplex yazlık villa inşaatlarına kadar geniş bir alt yapıda faaliyet göstermektedir.

Güzel İzmir'imizin şirin ilçesi Dikili'de tercih edilen kaliteli, modern, estetik konut projelerini sürdürerek, Karakaş Demircioğlu İnşaat olarak daha iyisini sunmanın gayreti içindeyiz. Dürüstlük ve açıklık üzerine kurulu etik prensipleriyle, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı yapıya sahip olan Karakaş Demircioğlu İnşaat Dikili'de inşaat sektöründe faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karakaş Demircioğlu İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karakaş Demircioğlu İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.