Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
283 oy / 2,67 puan
Firma Yetkilisi
:
Gül Ataman
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Reşadiye Mah. Atatürk Bulvarı Öztürk Apt. No:77/c
Tekirdağ / Çorlu
Firmamız Halit Ataman tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

Tüm modellerimizin üretimleri kendi bünyemizde yapılmakta olup isteğe bağlı olarak özel nikah şekerleri dizaynlarını da merkezimizde yapmaktayız.
Yeni bir enerji ile faaliyette olan firmamız şu anda Çorlu Tekirdağ'da bulunan Showroom'umuzda nikah şekeri ve nikah şekeri malzemeleri satışını sürdürmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaya çalıştık ve müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda bunu başardığımıza inanıyoruz.
Amacımız kaliteden ödün vermeden sınırsız hizmet anlayışı ile davetiye, nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekerlerindeki yenilikleri yakalayıp en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.
Nikah şekeri ve davetiye çeşitlerimizi birebir görebilmeniz için sizleri de Çorlu'daki Showroom'umuza bekliyoruz. Fiyatlarımızda toplu alımlarda ürüne göre değişiklik göstermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Beyza Süs Nikah Şekeri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Beyza Süs Nikah Şekeri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ocak 2020 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Yangın Sigortası Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Ocak 2020 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.2.2020 - 20.2.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.