Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kuzey Catering

3 star rating
34 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat
Telefon
:
Fax
:
0 212 423 16 32
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Firüzköy
İstanbul / Avcılar

Kuzey Catering - Hakkımızda

Kuzey Catering; toplu yemek üretiminde, hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurlarını içeren standartlarda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadronun birikimlerini harmanlayarak geliştirdiği üretim anlayışı ile söz konusu standartlarda toplu yemek üretimi yapmayı hedeflemektedir.

Çalışanlarınızın memnuniyeti ve verimliliğini artırmak için en iyiyi arıyor olduğunuz düşüncesi ile sizleri Kuzey Catering ile tanıştırmak ve en kısa süre içerisinde sizlerle yan yana gelerek, Kuzey Catering'i sizlere daha geniş bir çerçevede anlatabilmek istiyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kuzey Catering firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kuzey Catering firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.