Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Şerefhanlı Gıda San.Tic.Ltd. Şti.

3 star rating
39 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Şerefhanlı
Telefon
:
Fax
:
0 422 325 06 22
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hanımın Çiftliği Merkez Mah.
Malatya / Merkez
Türkiye'nin kayısı kenti olan Malatya'da üretim yapan firmamız malatya Bulgur olarak, en son makine teknolojisini kullanarak Doğuve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin 1.sınıf sert durum buğdayından günlük 30 ton üretim kapasitesi ile el değmeden bulgur üretimi gerçekleştirmekteyiz. ''En iyi'' yi sunabilmek gayreti, kaliteden ödün vermeyen yapısı ve ''hoşgörülü hizmet'' anlayışı ile Türkiye'nin her yerine açılan şirketimiz, bu tecrübesini ve emeğini müşterileriyle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Geçmişten günümüze gıda sektöründe her geçen gün ilerleyen malatya Bulgur yeni yatırımları ile büyümeye devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şerefhanlı Gıda San.Tic.Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şerefhanlı Gıda San.Tic.Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.