Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Akyapı Mimarlık

2 star rating
240 oy / 2,48 puan
Firma Yetkilisi
:
Sedat Akpınar
Telefon
:
Fax
:
0 216 711 02 67
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Üsküdar Caddesi No:42 ( Belediye Yanı )
İstanbul / Şile

Akyapı Mimarlık - Hakkımızda

Şile, Ağva ve civar köylerinde, mimari statik elektrik makine tesisat zemin etüd, röleve, restitüsyon ve restorasyon projeleri ile mimarlık ve inşaat konusunda her türlü Plan proje ve ruhsat işleri hizmetlerini en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize vermek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Akyapı Mimarlık firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Akyapı Mimarlık firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.