Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
28 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Vedat Nadiroğlu
Telefon
:
Fax
:
0 216 573 45 21
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karslı Ahmet Cad. Buket Sok. Selvi Apt. 42/a İçerenköy
İstanbul / Ataşehir

Nadiroğlu Nakliyat - Hakkımızda

Evden eve nakliyat firmamız kuruluşundan itibaren siz müşterilerimize evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık hizmetleri ( ofis, banka, fabrika, askılı tekstil, fuar ) kurumsal, kişisel alanlarında, uygun, güvenli ve kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Taşımacılık sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye'deki binlerce firmaya ve aileye eşya nakliyat hizmeti etmemize olanak sağlamıştır. Eğitimli nakliyatçı personelimiz, müşterilerimizin her türlü taşınma ihtiyaçlarını özveriyle ve profesyonel bir tutumla ihtiyaçlarınız gidermektedirler.

Müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarını öğrenmek başarımızın anahtarıdır. Eksperlerimiz şehir içi şehirlerarası nakliyelerinizde yardımcı olabilmek için her aşamada yanınızda olacaklar. Deneyimli çalışanlarımızın sizin için başarılı bir evden eve taşıma hizmeti sunmalarını istiyorsanız, bize telefon, e-mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları olarak yurtiçi ilden ile evden eve taşınma veya ofisten ofise taşınma hizmetlerinde, eşyalarınızın büyük bir dikkatle, en yüksek kalitede taşınacağına %100 garanti veriyoruz.

Evden eve taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz eksper sistemi ile eşyalarınız nasıl taşınması tespit edilir. Ayrıca eşyalarınız firmamız tarafından isteğinize göre sigortalanır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nadiroğlu Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nadiroğlu Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.