Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kobi Vana

3 star rating
420 oy / 3,37 puan
Firma Yetkilisi
:
Emrah Pektaş
Telefon
:
Fax
:
0 332 342 37 78
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Büsan 4 Osb Fevzi Çakmak Mah. 10625 Sok. No:5/h
Konya / Karatay

Kobi Vana - Hakkımızda

Firmamız, pek çok sanayi ve alt yapı kurulusuna yönelik, dünya standartlarında vana, yangın hidrantı, çek valf, sulama hidrantı, vantuzlar ve yedek parça üretimi alanında faaliyet göstermektedir.
Firmamız sürekli kendini bilimsel teknik alanında ve teknolojik konularda yenileştirerek ve geliştirerek, en küçük detaylarına kadar müşterilerimizin katılımcı taleplerine cevap vermekte olup aktif bir şekilde kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.
Firmamız teknolojik gelişmelere ayak uydurarak kaliteyi üretmekle birlikte, zamanında teslim, yedek parça temini ve asgari stok seviyesini sizler için korumaktadır.

Vizyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak ve karşılayarak onların fikirleri doğrultusunda, zamanında ürün ve hizmet sunmak birincil hedefimizdir.

Misyonumuz
Kalitemizin bir parçası olan, müşterilerimiz, rakiplerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle karşılıklı olumlu ilişki içinde olmak, memnuniyetlerini yüksek tutup sürekli iyileştirmeyi, teknolojik geliştirmeyi sağlamak ve sektöründe sürekliliği hedefleyen büyük bir firma olarak kalmak amacımızdır.

Kalite Politikamız
Hedeflerimize ulaşmak için sürekli gelişmek, gelişmeleri günü gününe takip etmek, yeniliklere açık olmak, yeni ürün kalite artırım sistemleri geliştirmek, değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak, katılımlarını sağlayarak firmamızın kurumsallığını korumak kalite politikamızdır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özel Tip FF Parçası

Özel Tip FF Parçası

İsteğe göre hat ayırma parçaları için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Kır Döküm Ek Parçalar

Kır Döküm Ek Parçalar

Yer altı hat döşemelerinde kullanılan döküm ek parçalar.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Wafer Tip Kelebek Vana

Wafer Tip Kelebek Vana

Wafer tip kelebek vana için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Sürgülü Vana

Sürgülü Vana

Elastomer volanlı vana 3216 f4 tip.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Yangın Hidrantı

Yangın Hidrantı

Yer üstü yangın hidrantı ve yer altı yangın hidrantı.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Vantuz

Vantuz

Tek küreli vantuz ve çift küreli vantuz için firmamızla iletişime geçiniz.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
El Kumandalı Kelebek Vana

El Kumandalı Kelebek Vana

El kumandalı ve motor kumandalı kelebek vana.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Kobi Vana firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.